TJ Lokomotiva Teplice

Výsledky

Zahajovací závod v běhu na lyžích

Publikováno 30.12.17, Běžecké lyžování

Vánoční soustředění na Novém Městě zakončily tradiční "zahajovačky", které jsme na domácích tratích uspořádali po 3 letech.
V kategoriích ml. a st. žactva a ml. dorostu byl závod jedním z kvalifikačních pro Zimní olympiádu dětí a mládeže 2018 v běhu na lyžích a lyžařském orientačním běhu.
V noci na dnešek připadlo opět pár cm sněhu a tak pořadatelský tým mohl připravit regulerní okruhy 1 a 2 km, na kterých bojovali závodníci od nejml. žactva. Dvě nejmladší kategorie závodily v prostoru stadionu.
Dá se říci, že pro domácí borce byl závod úspěšný, protože pro sebe vybojovali tři čtvrtiny umístění na stupních vítězů. Prvním místem se mohou chlubit předškolák Jonáš Kabát, nejml. žáci Kryštof Háněl a Nikola Žilinská, mladší žáci Mikuláš Kotz a Bára Polanská, starší žákyně Nela Žilinská, mladší dorostenec Pavel Králik, starší dorostenec Martin Šístek, mezi dospělými Magdalena Žižková a Šimon Matějka a v neposlední řadě celý klan Vágnerů počínaje minižákem Otou a starším žákem Václavem a konče mladší dorostenkou Viktorkou.